İstanbul Toplu Sms

Günümüzden bir 15 yıl öncesinde dünyanın bir diğer ucunda bulunan bir kişi ile ucuz ve anında iletişim kurmayı minik cihazlar ile gerçekleştirebileceğinizi tahmin etmeniz mümkün değilken bugün telefonlarınız, diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarlarınız aracılığıyla bir ya da birden fazla kişiye saniyeler içerisinde veri aktarımı yapabilmeniz, haber alıp verebilmeniz mümkün olabiliyor. Kısa mesaj olarak bilinen sms gönderimi, cep telefonlarının ilk ortaya çıkmış olduğu dönemlerde, sesli aramaya alternatif olarak tercih edilen bir iletişim seçeneği idi. Bugün akıllı telefonların ortaya çıkması ile kısa mesaj gönderimine olan rağbet düşmüş olsa bile, diğer iletişim adreslerini bilmediğiniz kişiler ile yazılı iletişim kurmanın temel yolu halen sms gönderimi olmaktadır. Uygun fiyatlı toplu sms gönderimi gerçekleştiren Bizim SMS, kişisel ya da kurumsal gönderileriniz ve otomatik özel gün tebrik sms gönderimleriniz için pratik ve kaliteli bir hizmet sunuyor. Piyasadaki pek çok şirkete göre daha uygun fiyatlar ile hizmet veren şirketimizi her türlü toplu kısa mesaj gönderileriniz için tercih edebilmeniz mümkündür.
Toplu mesaj desteğimizden İstanbul İli ve ve ilçeleri Adalar toplu sms Bakırköy toplu sms Beşiktaş toplu sms Beykoz toplu sms Beyoğlu toplu sms Çatalca toplu sms Eyüp toplu sms Fatih toplu sms Gaziosmanpaşa toplu sms Kadıköy toplu sms Kartal toplu sms Sarıyer toplu sms Silivri toplu sms Şile toplu sms Şişli toplu sms Üsküdar toplu sms Zeytinburnu toplu sms Büyükçekmece toplu sms Kağıthane toplu sms Küçükçekmece toplu sms Pendik toplu sms Ümraniye toplu sms Bayrampaşa toplu sms Avcılar toplu sms Bağcılar toplu sms Bahçelievler toplu sms Güngören toplu sms Maltepe toplu sms Sultanbeyli toplu sms Tuzla toplu sms Esenler toplu sms Arnavutköy toplu sms Ataşehir toplu sms Başakşehir toplu sms Beylikdüzü toplu sms Çekmeköy toplu sms Esenyurt toplu sms Sancaktepe toplu sms Sultangazi toplu sms yararlanmaktadır.

Toplu SMS Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Ucuz toplu mesaj hizmetini kişisel ya da kurumsal duyurularınızı geniş bir kitleye saniyeler içerisinde yaymak için kullanabilirsiniz.

Rehberinizdeki herkese ya da müşterilerinize, cihazınıza yükleyeceğiniz android uygulamamız ile anneler günü, babalar günü gibi özel günler, bayramlar için kutlama mesajları gönderebilirsiniz. Otomatik doğum günü kutlama mesajları, ileri tarihe ayarlanmış hızlı toplu mesaj gönderimi gibi kolaylıklar sunan ve hayatınızı her anlamda kolaylaştıran bu hizmet Bizim SMS farkı ile hissedebilirsiniz.

Özellikle okul ve üniversitelerin bu hizmet ile öğrencilerine hızlı duyuru yapabilmeleri ve kutlama mesajları gönderebilmeleri mümkün olabiliyor. Bunların yanı sıra e-ticaret sitesi bulunan ya da web site sahibi kişilerin müşterilerine hızlı geri bildirim mesajları gönderebilmeleri de toplu sms programı sayesinde sağlanabiliyor.

Ulaşmayan SMS’lerin size liste halinde bildirilmesi yine kullanıma kapanmış numaraların size liste halinde bildirilmesi hizmetin en kullanışlı özelliklerindendir. Ayrıca kaydı tutulan sms gönderim raporlarını sonradan inceleyebilmeniz  mümkündür.

Başlıca Bilgiler

  1. Başlık Orginatör min. 3 – max. 11 karakterden oluşabilir.
  2. 1 SMS 155 karakterden oluşmaktadır.Tek seferde 7SMS/1071 karakter uzunluğunda sms gönderimi sağlayabilirsiniz.
  3. Hitaplı olarak kişiye özel sms gönderimi sağlayabilirsiniz.
  4. Excell üzerinden numara aktarımı yapabilir SMS gönderimi sağlayabilirsiniz.
  5. İletilmeyen, hatalı ve sistemde iki kez kayıtlı numaralar için krediniz eksilmez.
  6. Kredilerinizin kullanım süresi yoktur.
  7. İleri tarihli sms gönderimi yapabilirsiniz.
  8. API desteğimiz ile web site ve programlarınıza entegrasyonunu yapabilirsiniz.